Kategorie
Dywaniki samochodowe

Dywaniki gumowe Passat B5

Wiele osób myśli, że dywaniki samochodowe to błahy element wyposażenia samochodu i nie przywiązują do tego większej wagi. Jednak jest to błędne przekonanie. Pomagają one zachować czystość w pojeździe i mają duży wpływ na bezpieczeństwo, pod warunkiem, że są dobrze dobrane. Dlatego trzeba inwestować w modele dedykowane do konkretnego modelu samochodu. Na rynku znaleźć można dywaniki gumowe i welurowe. Warto przyjrzeć się tym pierwszym. Sprawdź, na jakie dywaniki gumowe Passat B5 warto zwrócić uwagę.

Podstawowe zalety gumowych dywaników do samochodu

Gumowe dywaniki są przede wszystkim praktyczne. Co więcej, wśród zalet wymienia się także wytrzymałość i nieprzepuszczanie wilgoci. Bardzo dobrze sprawdzą się zatem podczas chłodniejszej pory roku. Nie ma tutaj niebezpieczeństwa nasiąkania, a tym samym także nieprzyjemnego zapachu.

Ponadto są one także bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy przepłukać je wodą. Czynność bez kłopotu wykonasz w myjniach samoobsługowych. Niektóre punkty usługowe oferują także specjalne uchwyty, które znajdują się po bokach stanowisk przeznaczonych do mycia. Bardzo ważną zaletą jest także niska cena. Jednak, aby mieć pewność, że spełnią Twoje potrzeby i oczekiwania zainwestuj w dopasowane modele przeznaczone do konkretnego modelu pojazdu.

Jakie dywaniki gumowe Passat B5 warto wybrać?

Dywaniki gumowe Geyer & Hosaja, czyli idealne dopasowanie do płyty podłogowej samochodu

Dywaniki gumowe Geyer & Hosaja wykonane są z najwyższej jakości mieszanki gumowej. Dzięki temu nie musisz obawiać się nieprzyjemnego zapachu gumy. Cechą charakterystyczną struktury są małe kolce, co zabezpiecza przed przesuwaniem. Ponadto, wykładzina kierowcy ma wzmocnienia, które zapewniają skuteczną ochronę przed przetarciami. Mają one brzeg zabezpieczający o wysokości 1 cm. W ten sposób bez trudności dopasujesz je do płyty podłogowej auta. Przykładem są dywaniki gumowe marki Geyer & Hosaja przeznaczone do modelu samochodu Volkswagen Passat B5 dla rocznika od 1996 do 2005.

dywaniki gumowe Passat B5 dywaniki samochodowe dywaniki samochodowe gumowe
GEYER & HOSAJA czarne gumowe dywaniki samochodowe VW Passat B5 od 1996-2005r.

Dywaniki gumowe Passat B5 Petex, czyli niemiecka trwałość i solidność

Zastanawiając się nad wyborem dywaników gumowych do samochodu Passat B5 warto zwrócić uwagę na produkty marki Petex. To gwarancja trwałości, wytrzymałości i solidności, czego potwierdzeniem jest certyfikat jakości. Co więcej, mają one neutralny zapach, który jest praktycznie nieodczuwalny. Dzięki temu komfort podróży jest jeszcze większy. Wyróżniają się także niskim, a także bardzo estetycznym brzegiem. Dywaniki gumowe Passat B5 Petex mają także dodatkowe wzmocnienie w linii pedałów. W pakiecie otrzymasz również gniazda montażowe pod oryginalne kołki mocujące w pojeździe. W uzasadnionych sytuacjach można także skorzystać z plastikowych zaczepów z otworem owalnym bądź też okrągłym.

dywaniki gumowe Passat B5 dywaniki samochodowe dywaniki samochodowe gumowe
PETEX gumowe dywaniki samochodowe VW Passat B5 od 1996-2005r.

Dywaniki gumowe Z. P. U MD S. J., a więc najpopularniejsze wykładziny polskiej produkcji

Kierowcy jeżdżący tym modelem auta bardzo często inwestują w dywanik marki Z. P. U MD S. J. Dzięki temu skutecznie wspierają rodzimy biznes. Łączą w sobie funkcjonalność i niską cenę. Specjalna struktura sprawia, że nie przesuwają się podczas prowadzenia pojazdu. Są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Dlatego, będą służyły przez długi czas i nie stracą swoich właściwości. W tym przypadku nie musisz także przejmować się brzydkim zapachem gumy.

dywaniki gumowe Passat B5 dywaniki samochodowe dywaniki samochodowe gumowe
KORYTKA Gumowe dywaniki samochodowe VW Passat B5 1996-2005r PRZODY

Dywaniki gumowe polskiej firmy Frogum

Polski biznes wspiera się także przez inwestycję w dywaniki gumowe Frogum. Wyróżniają się doskonałą jakością. Ponadto są wytrzymałe i mają rozwiązanie, które skutecznie zabezpiecza przed przetarciami. Co więcej, struktura głębokiej kratki chroni tapicerkę auta przed piaskiem i wodą na powierzchni wykładziny.

dywaniki gumowe Passat B5 dywaniki samochodowe dywaniki samochodowe gumowe
FROGUM gumowe dywaniki samochodowe VW Passat B5 od 1996-2005r.

Odporne na ścieranie dywaniki gumowe marki Motohobby

Wspaniałą opcją w przypadku Volkswagenów są także dywaniki gumowe Passat B5 Motohobby. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów chroni przed przykrym zapachem gumy. Dlatego podróż przynosi jeszcze większą satysfakcję. Od spodu mają dodatkowe wypustki, które zabezpieczają przed zmianą pozycji i uciążliwym przemieszczaniem. Dzięki temu nie stwarzają zagrożenia podczas jazdy. Przed przetarciami chronią dodatkowe wzmocnienia w linii pedałów, które zostały zastosowane przy dywaniku kierowcy.

dywaniki gumowe Passat B5 dywaniki samochodowe dywaniki samochodowe gumowe
Motohobby bezzapachowe gumowe dywaniki samochodowe VW Passat B5 od 1996-2005r. PN-17

Niezwykle estetyczne dywaniki gumowe marki Prismat

Dywaniki gumowe Prismat wyróżniają się obecnością wysokogatunkowej gumy, dlatego są bezzapachowe. Estetyczny rant o wysokości do 1 cm, wspaniale zabezpiecza tapicerkę przed zalaniem i zabrudzeniami. Zastosowano tutaj także technologię, która zapewnia bardzo dobrą ochronę przed uszkodzeniem i przetarciami. Dlatego zyskuje się produkt, z którego walorów użytkowych można korzystać przez długi czas.

dywaniki gumowe Passat B5 dywaniki samochodowe dywaniki samochodowe gumowe
Prismat dywaniki gumowe VW Passat B5 od 1996-2005r. GR 001447

Dywanik samochodowy dla kierowcy i pasażera

Zdajemy sobie sprawę, że wycieraczka kierowcy jest najbardziej eksploatowana, a zaraz po niej przedniego pasażera. Jeśli często podróżujesz sam, prawdopodobnie nie potrzebujesz wymienić całego kompletu dywaników samochodowych. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę zestawów przednich wycieraczek:

oraz przeznaczony tylko dla kierowcy:

Dywaniki gumowe Volkswagen Passat B5 – podsumowanie

To tylko niektóre propozycje, jeśli chodzi o dywaniki gumowe Passat B5. Więcej produktów znajdziesz w sklepie internetowym MaxDywanik. Wszystkie wykładziny wyróżniają się wspaniałą jakością i są niezwykle wytrzymałe. Ponadto są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Wybierz artykuł dedykowany do konkretnego modelu auta i zyskaj jakość, na którą możesz sobie pozwolić.