Kategorie
Dywaniki samochodowe

Dywaniki gumowe do Opla Insignia

Dywaniki gumowe przeżywają w ostatnim czasie prawdziwy renesans. Już nie są traktowane jako gorszy sort. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii są w pełni bezpieczne i komfortowe w codziennym użytkowaniu. Gwarantują także idealne dopasowanie, tak ważne w czasie prowadzenia pojazdu. W ofercie różnych producentów znajdziemy szeroki wybór opcji na
dywaniki gumowe do Opla Insignia.

Dlaczego warto wybrać dywaniki gumowe?

Jeszcze nie tak dawno większość kierowców traktowała dywaniki wykonane z gumy jako zło konieczne. Jako że były praktyczne, można było przymknąć oko na ich mankamenty, na przykład wydzielany przez nie przykry zapach. Na szczęście dzisiejsza technologia pozwala zniwelować, a nawet całkowicie wykluczyć wszystkie niedogodności tego rodzaju.

Guma to jeden z praktyczniejszych materiałów stosowanych w samochodzie. Stanowi świetny materiał ochraniający cenne wnętrze pojazdu. Dzięki specjalnie dobranym mieszankom tworzyw sztucznych zapewnia przyjemną i czystą atmosferę. Starannie zaprojektowana powierzchnia gromadzi wilgoć i nieczystości na powierzchni ochraniacza i uniemożliwia ich przenikanie do głębszych warstw. Dzięki temu podróżowanie staje się przyjemne i w pełni komfortowe.

Warto także dodać, że dzięki swojej bezwonności, dywaniki gumowe gwarantują bezpieczne dla zdrowia i samopoczucia użytkowanie. Współcześnie tworzone mieszanki tworzyw sztucznych niemal nie generują przykrego zapachu, dzięki czemu we wnętrzu auta panuje przyjemna i świeża atmosfera bez uczucia zaduchu.

Dywaniki gumowe do Opla Insignia – dopasowanie idealne do potrzeb

Dywaniki to produkt, który musi być w pełni dopasowany do wnętrza pojazdu, w przeciwnym razie może przyczyniać się do wielu niedogodności, a nawet wpływać na bezpieczeństwo podczas jazdy. Aby uniknąć zagrożeń, ochraniacze muszą być odpowiednio wyprofilowane, aby dopasować się do konkretnego modelu samochodu. Tym właśnie wyróżniają się dywaniki gumowe do Opla Insignia. Mimo iż nie pochodzą od oryginalnego producenta, leżą idealnie, a dzięki dołączonym do zestawu hakom mocującym, nie przesuwają się i nie ślizgają. Dzięki temu podróżowanie staje się w pełni komfortowe i niczym niezakłócone.

Czystość i higiena w samochodzie

Dywaniki samochodowe to jeden z ważniejszych gadżetów stosowanych w naszych czterech kółkach. Mimo iż tak niepozorne, pełnią bardzo ważne funkcje, które zasadniczo wpływają na jakość podróżowania. Ich podstawowym zadaniem jest ochrona wnętrza pojazdu przed zabrudzeniami, a także przed niepożądanym działaniem wilgoci. Specjalnie opracowany system kanalików i żłobień zatrzymuje wodę i wilgoć na powierzchni dywanika i uniemożliwia przedostawanie się ich do wewnętrznej części samochodu. Aby jednak brud nie rozprzestrzeniał się po wnętrzu, konieczne jest systematyczne czyszczenie tapicerki oraz innych elementów, na których mogą osadzać się zabrudzenia oraz inne zanieczyszczenia.

Ogromną zaletą dywaników gumowych jest to, że bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Powierzchnia z tworzywa sztucznego nie wchłania zanieczyszczeń, a jedynie blokuje je na wierzchniej warstwie. Dzięki temu wystarczy ochraniacze wyjąć i wytrzepać. Dla lepszego efektu można je odkurzyć i przemyć wilgotną szmatką z odrobiną detergentu. Dobrze sprawdza się również zastosowanie myjki ciśnieniowej. Aby przedłużyć stan czystości i świeżości można dodatkowo użyć środka odpowiednio dobranego do rodzaju powierzchni. Pozwala on zachować nieskazitelny wygląd na dłużej. Specjalnie opracowana formuła takich preparatów zabezpiecza tworzywo przed ponownym osadzaniem się brudu, a przy tym przedłuża jego żywotność i trwałość. Warto także dodać, że z tworzywa sztucznego łatwiej pozbyć się nawet tych niewidocznych zanieczyszczeń, takich jak niepożądane bakterie i wirusy.

Dywaniki samochodowe mają ważne miejsce w aucie również ze względu na ich walory estetyczne. Za ich sprawą nie tylko dbamy o czystość we wnętrzu, ale także możemy stworzyć przyjemną atmosferę. Ochraniacze komponują się bowiem z klimatem w środku pojazdu i sprawiają, że codzienne podróżowanie staje się wygodne i miłe.

Dywaniki gumowe do Opla Insignia – niezawodność i ochrona w każdych warunkach

Ochraniacze samochodowe to gwarancja bezpieczeństwa i trwałości. Wykonane ze specjalnych mieszanek tworzyw sztucznych zapewniają idealne dopasowanie oraz wytrzymałość nawet na najmniej sprzyjające warunki pogodowe. Dzięki temu każda podróż będzie wygodna i przyjemna, a deszcz i słota nie będą stanowić zagrożenia!

Dywaniki gumowe do Opla Insignia – przykładowe modele

1/ REZAW DYWANIKI GUMOWE DO OPLA INSIGNIA OD 2008-2017R. 200506

Są to oryginalne korytkowe dywaniki wykonane z mieszanki gumowej opartej na kauczuku syntetycznym. Posiadają wysoki brzeg ochronny do 3 cm. Gwarantują idealne dopasowanie do modelu samochodu Opel Insignia. Takie zabezpieczenie chroni wnętrze pojazdu przed przedostawaniem się brudu. Ponadto są całkowicie pozbawione przykrego zapachu gumy. Co więcej, jest to element, który łatwo wyjąć i wyczyścić w razie potrzeby. W ten sposób możemy utrzymać w samochodzie czystość, świeżość i porządek. Co ważne, dołączamy komplet stoperów do mocowania dywaników, jak również w uzasadnionych przypadkach montujemy plastikowe zatrzaski z otworem okrągłym lub owalnym do wyboru. Montujemy również zatrzaski na tylnych dywanikach.

dywaniki gumowe do opla Insignia dywaniki gumowe rezaw plast
Rezaw Dywaniki gumowe do Opla Insignia od 2008-2017r. 200506
Rezaw-Plast

2/ ARISTAR GUMOWE DYWANIKI SAMOCHODOWE DO OPLA INSIGNIA SEDAN/HATCHBACK OD 2008 R. TYLKO PRZODY 652855

To świetna propozycja dla właścicieli samochodów marki Opel Insignia. Zestaw ten to gwarancja niezawodności w każdych warunkach. Specjalnie opracowana mieszanka tworzyw sztucznych zapewnia czystość i świeżość we wnętrzu auta. Wszelkie nieczystości oraz wilgoć są blokowane na powierzchni, a podwyższone ranty uniemożliwiają przedostawanie się wilgoci do dalszych części. Dodatkowe udogodnienie stanowi system mocowań, który pozwala utrzymać ochraniacz w jednym miejscu, przez co podróż staje się w pełni wygodna i bezpieczna.

dywaniki gumowe do opla Insignia dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
Aristar Gumowe dywaniki samochodowe do Opla Insignia Sedan / Hatchback od 2008r. TYLKO PRZODY 652855
Aristar

3/ FROGUM GUMOWE DYWANIKI SAMOCHODOWE DO OPLA INSIGNIA II OD 2017 R.

To klasyczna propozycja w przystępnej cenie. Dywaniki te gwarantują świeżość i czystość w samochodzie. Posiadają niski brzeg do 1 cm. Specjalna nieprzepuszczalna warstwa zatrzymuje wilgoć i brud na powierzchni i uniemożliwia przedostawanie się ich poza obręb ochraniacza. Dużą zaletą jest także fakt, że są prawie bezwonne. Dzięki nowoczesnej technologii zastosowanej do ich produkcji produkt ten jest bezpieczny dla zdrowia użytkowników. Ma także walory estetyczne. Dzięki niemu we wnętrzu auta panuje przyjemna i świeża atmosfera.

dywaniki gumowe do opla Insignia dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
FROGUM Gumowe dywaniki samochodowe do Opla Insignia II od 2017r.
FROGUM

Sklep Max Dywanik dysponuje jeszcze wieloma innymi modelami dywaników gumowych przeznaczonych do Opla Insignia. Zapraszamy na zakupy!