Kategorie
Dywaniki samochodowe

Dywaniki gumowe do Honda Civic

Dywaniki gumowe do Honda Civic oferujemy w obszernym asortymencie obejmującym dywaniki samochodowe do aut, które wyprodukowano w latach 1991 r. do 2018 r. Są one przeznaczone dla różnych wersji tych aut takich jak: Honda Civic, Sedan, Hatchback, czy Honda Civic Hatchback / Kombi. Dodatkowo są przystosowane do ich wariantów 3-, 4- i 5- drzwiowych.

Proponujemy dywaniki gumowe do Honda Civic różnych renomowanych firm krajowych i zagranicznych. Wszystkie są bezzapachowe i wykonane z naturalnej mieszanki gumowej lub z mieszanki gumowej opartej na kauczuku syntetycznym, czyli bardziej uszlachetnionej i podwyższającej jakość tych wyrobów.

Dywaniki gumowe do Honda Civic – lata 1991 – 1995 r.

Dla modeli z tych roczników proponujemy 3 wersje dywaników korytkowych firmy polskiej MOTOHOBBY, w tym całe komplety tj. części przednie i tylne oraz same części przednie w kolorze czarnym. Wszystkie one są wyprodukowane z dokładnie dobranej mieszanki gumowej w nowatorskiej technologii. Produkty te posiadają wysokie brzegi ochronne, dzięki którym w pełni zabezpieczają tapicerkę samochodów. Natomiast dywanik kierowcy ma specjalne wzmocnienie w miejscu najbardziej narażonym na wycieranie. Dywaniki samochodowe są elastyczne, co pozwala na ich zwijanie w rulon. Na spodniej części dywaników są kolce zabezpieczające je przed przesuwaniem.

dywaniki gumowe honda Civic
Dywaniki gumowe honda Civic – Motohobby

Inne czarne korytkowe dywaniki gumowe są produkcji firmy GRANOWO. Należą one do bardzo popularnych wyrobów tego rodzaju. Charakteryzuje je wysoka funkcjonalność, bowiem posiadają wysoki brzeg ochronny do 2 cm, a duża masa i specjalna struktura ich powierzchni spodniej zapobiega przesuwaniu się wycieraczek w aucie. Dywanik kierowcy ma wzmocnienie na wysokości pedałów.

Dywaniki gumowe do Honda Civic – lata 1995-2001 r.

Na lata 1995 – 2001 r. oferujemy korytkowe dywaniki gumowe do następujących modeli samochodów z tego okresu: Hatchback 5-drzwiowy, Sedan/Hatchback 3-drzwiowy, Hatchback 5-drzwiowy, Honda Civic 5-drzwiowy, Sedan 4-drzwiowy / Hatchback 3-drzwiowy i Sedan 4-drzwiowy.

Dywaniki korytkowe Honda Civic polskiej firmy Granowo

Wytwarzane przez firmę Granowo czarne korytka gumowe dywaniki samochodowe w dwóch wersjach mają zastosowanie w modelach aut Honda Hatchback 5-drzwiowym i Sedan / Hatchback 3-drzwiowym. Różnią się one kształtem dopasowania do podłogi. Natomiast ich brzeg ochronny ma wysokość do 2 cm. Takie wykończenie dywaników zabezpiecza samochód przed zabrudzeniami tapicerki i wilgocią. Dodatkowo posiadają dość dużą masę, ale także specjalną strukturę od spodu, co zapobiega przesuwaniu się ich w autach. Dywaniki kierowcy mają dodatkowe wzmocnienie na wysokości pedałów.

dywaniki gumowe do honda Civic dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
KORYTKA Gumowe dywaniki samochodowe Honda Civic Hatchback 5D od 1995-2001r. Gumico/A-19
Granowo

Dywaniki samochodowe korytkowe do Honda Civic polskiej firmy Max Dywanik

Oferujemy czarne dywaniki gumowe do Honda Civic 5-drzwiowy z osłoną oraz Hatchback 3-drzwiowy z osłoną. Wszystkie te dywaniki są precyzyjne wykonane, aby pasować do wymiarów i kształtu podłóg oraz tunelu z tyłu tych samochodów. Wycieraczki te są bardzo funkcjonalne. Posiadają bowiem rant ochronny o wysokości ok. 2 cm. Mają też specjalnie ryflowaną spodnią część i dość znaczną masę, co dobrze zabezpiecza przed ich przesuwaniem w samochodzie. W dywanikach dla kierowcy wykonano specjalne wzmocnienie pod pedały. Natomiast osłony tunelów mają tę cechę, że pasują do wszystkich modeli aut. Jest to możliwe dzięki temu, iż struktura środkowej ich części umożliwia odpowiednie przycięcie tych dywaników.

Dywaniki gumowe do Honda Civic firmy czeskiej Doma

Prezentujemy dwa zestawy tych wyrobów w oryginalnym kolorze grafitowym (ciemno-szarym) pasujące do modeli samochodów Honda, w tym jeden jest bez osłony tunelu, zaś drugi z osłoną. Kształty ich dopasowano do podłóg tych aut. Mają one ładnie wyprofilowane brzegi o wysokości do 1 cm, a dywaniki kierowcy posiadają aż podwójne wzmocnienie zapobiegające przed przetarciem. Dodatkowo mają gniazda mocujące pasujące do oryginalnych kołów w samochodach.

Dywaniki gumowe do Honda Civic firmy polskiej Motohobby

Przedstawiamy dwa modele, z których jeden pasuje do samochodów Hatchback 5-drzwiowych oraz drugi do Sedan 4-drzwiowy / Hatchback 3- drzwiowy. Mają one wysoki rant zabezpieczający przed zabrudzeniami tapicerki aut. Natomiast dywaniki kierowcy posiadają wzmocnienia. Spodnia ich strona ma kolce uniemożliwiające ich przesuwanie się podczas jazdy. Same dywaniki są na tyle elastyczne, że można je zwijać w rulony.

Dywaniki gumowe do Honda Civic firmy polskiej Frogum

Spośród tych wyrobów wyróżniamy czarne dywaniki do samochodów Honda Civic Sedan 4-drzwiowych. Charakteryzuje je niski brzeg ochronny do 1 cm zapobiegający spływaniu wody na tapicerkę. Dywaniki kierowcy są wzmocnione. Zaopatrzone są w gniazda mocujące pod oryginalne kołki w samochodach.

Dywaniki gumowe do Honda Civic – lata 2001 – 2005 r. (2000 – 2006 r.)

Do modeli Hondy z lat 2000-2006 proponujemy również korytkowe dywaniki gumowe do samochodów Honda Civic 3-drzwiowych i 5-drzwiowych i Sedan. Najwięcej wzorów jest firmy Rezaw-Plast.

Dywaniki gumowe do Honda Civic korytkowe polskiej firmy Rezaw-Plast

Są to trzy komplety czarnych dywaników przeznaczonych do następujących samochodów: 3-drzwiowych, 5-drzwiowych i Sedan. Każda z tych wersji dywaników ma dokładnie odwzorowany kształt pasujący do podłóg modeli samochodów. Ich brzegi ochronne są wysokie aż na 3 cm. Dywaniki od strony kierowców posiadają wzmocnienia, których zadaniem jest zabezpieczenie przed przetarciem. Powierzchnie wszystkich dywaników są tak zaprojektowane, aby były w 100 % antypoślizgowe. Ponadto do każdego kompletu dołącza się zestawy stoperów do ich mocowania. Można też zamontować w nich plastikowe zatrzaski o odpowiednim kształcie.

Kolejnych sześć kompletów produktów tej firmy to również korytkowe dywaniki do Hondy Civic 3-drzwiowej i 5-drzwiowej dodatkowo z opcją osłony na tunel oraz Hondy Civic Sedan wraz z osłoną tunelową. Różnią się jednak one kolorystyką od poprzednich wersji, a mianowicie są w oryginalnych kolorach beżowym i popielatym. W zakresie konstrukcji ich charakterystyka jest zbieżna z kompletami czarnymi, oprócz tego, że mogą mieć dodatkowo gumowe osłony na tunel w tylnej części samochodów, które chronią tapicerkę aut.

dywaniki gumowe do honda Civic dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
REZAW-PLAST popielate gumowe dywaniki samochodowe Honda Civic VII Sedan od 2000-2006r. 200913S/Z
Rezaw-Plast

Dywaniki gumowe do Honda Civic firmy polskiej Frogum

Wytworzono je z przeznaczeniem do modeli samochodów Honda 3- i 5-drzwiowych. Cechuje je charakterystyczny niski rant do 1 cm, ale mimo to nie pozwala on na przeciekanie wody na tapicerkę. Dywaniki kierowcy mają dodatkowe wzmocnienia. Ponadto istnieje możliwość zamontowania w tych wyrobach plastikowych zaczepów.

Dywaniki gumowe do Honda Civic – lata 2006 – 2012 (2011) r.

W tym okresie czasu dominują korytkowe dywaniki gumowe do samochodów: Honda Civic 3- i 5-drzwiowych i Hatchback 3- i 5-drzwiowych, a także Sedan.

Dywaniki gumowe do Honda Civic korytkowe polskiej firmy Rezaw-Plast

Przeznaczone są one do samochodu Civic 3- i 5-drzwiowego. Jeden z tych wzorów składa się z części przednich i tylnych. Drugi natomiast jest dodatkowo z osłoną tunelu między dywanikami tylnymi, którą można przyciąć na konkretny wymiar. Mają one czarny kolor. Produkty te posiadają brzegi ochronne o wysokości do 3 cm dopasowane do modeli samochodów. Powierzchnie dywaników zaprojektowano tak, aby była w 100 % antypoślizgowa i uniemożliwiła przelewaniu się wody i brudu podczas jazdy.

Dodatkowo dywanik kierowcy ma wzmocnienie. Do każdego kompletu dołączono zestaw stoperów pozwalających przymocować dywanik do welurowej wykładziny podłogi. Można również w nich zamontować plastikowe zatrzaski z otworem okrągłym bądź owalnym na tylnych dywanikach. W asortymencie tej firmy są także beżowe warianty takich dywaników.

Warto jest także zwrócić uwagę na korytkowe beżowe i popielate dywaniki gumowe do samochodu Honda Civic Sedan 3- i 5-drzwiowego danej firmy.

Dywaniki gumowe do Honda Civic korytkowe polskiej firmy Granowo

Spośród tych produktów można wymienić czarne korytka gumowe dywaniki do samochodów Honda Civic Hatchbach 3- i 5-drzwiowych. Posiadają one brzeg ochronny do wysokości 2 cm oraz wzmocniony dywanik kierowcy. Wytwarza się je w wersji z osłoną tylnego tunelu samochodu i bez niej. Cechuje je specjalna struktura powierzchni spodniej zapobiegająca ślizganiu się dywanika w samochodzie, do czego przyczynia się również dość duża ich masa.

Dywaniki gumowe do Honda Civic korytkowe polskiej firmy Max Dywanik

Należą one do czarnych korytkowych dywaników gumowych do samochodów Civic Hatchbach 3- i 5-drzwiowych. Ich brzeg ochronny jest na poziomie 2 cm. Komplety tych wyrobów najczęściej mają też uniwersalną osłonę na tylny tunel samochodu pozwalającą docięcie jej na pożądany wymiar tunelu. Dywaniki kierowców są wzmocnione na wysokości pedałów. Mają one również ryflowaną strukturę od spodu, co zapobiega ich przesuwaniu w samochodzie.

dywaniki gumowe do honda Civic dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
KORYTKA Gumowe dywaniki samochodowe Honda Civic HB 5D od 2006-2011r RX/B-3 +Osłona
Z.P.U. MD s.j.

Dywaniki gumowe firmy niemieckiej Petex

Są to modele przeznaczone dla samochodów Civic 3-oraz 5-drzwiowych. Dla obu wersji samochodów Hondy mają one inną budowę. Charakteryzują się niskim i estetycznym, a jednocześnie funkcjonalnym brzegiem o wysokości 1 cm. Natomiast dywanik kierowcy ma dodatkowe wzmocnienie pod pedałami. Wszystkie modele są w kolorze czarnym. W standardzie posiadają gniazda montażowe przygotowane pod oryginalne kołki mocujące w samochodzie. Dywaniki gumowe Petex posiadają Certyfikat Jakości.

Dywaniki gumowe firmy polskiej Frogum

Firma ta wytwarza czarne dywaniki gumowe do samochodów Honda Civic Hatchback 3- i 5-drzwiowych. Są to komplety składające się z dwóch przodów i dwóch tyłów, a także dodatkowo z gumową osłoną na tunel. Dywanik kierowcy posiada charakterystyczne wzmocnienie podobne do innych tego typu wyrobów. Brzegi ich mają wysokość do 1 cm i cechuje je estetyczne wykonanie. Posiadają również gniazda mocujące przygotowane pod oryginalne kołki w samochodzie. Można też zamontować plastikowe zaczepy z otworem okrągłym lub owalnym.

Dywaniki gumowe do Honda Civic firmy czeskiej Doma

Niepowtarzalne gumowe dywaniki do samochodów Honda Civic (przody, tyły i osłona tunelu) w kolorze grafitowym (ciemno-szarym) są idealnie dopasowane do podłogi tych samochodów. Posiadają delikatnie wyprofilowany brzeg o wysokości do 1 cm. Dywanik kierowcy ma charakterystyczne podwójne wzmocnienie solidniejsze od innych tego typu wyrobów. Mają one też gniazda mocujące pod kołki w samochodzie.

dywaniki gumowe do honda Civic dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
Gumowe dywaniki samochodowe Honda Civic od 2006-2012r
DOMA

Dywaniki gumowe do Honda Civic firmy polskiej Motohobby

Przeznaczone są one do samochodów Hatchback 3- i 5-drzwiowych. Idealne dopasowanie ich do podłogi zapobiega zabrudzeniu tapicerki i poprawia komfort jazdy. Ponadto na ich spodach są wypustki, dzięki którym dywaniki nie przesuwają się podczas jazdy. Są w kolorze czarnym.

Dywaniki gumowe do Honda Civic firmy polskiej Prismat

Dywaniki tej firmy skonstruowano dla samochodu Honda Hatchback 3- i 5-drzwiowych. Posiadamy w ofercie całe komplety tych wyrobów zawierające przody, tyły i osłonę tunelu. Dywaniki gumowe Prismat mają niskie i estetyczne brzegi, których wysokość wynosi do 1 cm. Są one bardzo dobrze dopasowane do wymiarów podłóg aut. Dywanik kierowcy wzmocniono na wysokości pedałów. Są one w kolorze czarnym. Natomiast od strony spodniej posiadają kolce zapobiegające przesuwaniu się ich w pojeździe. Poprawia się w ten sposób komfort ich użytkowania.

dywaniki gumowe do honda Civic dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
Premium dywaniki gumowe Honda Civic VIII Hatchback 3/5D od 2006-2011r. PRZODY GR 001427P
Prismat

Dywaniki gumowe do Honda Civic – lata 2012 (2011 r.)  – 2017 (2018 r.)

Dywaniki gumowe dotyczą wzorów dywaników dla Hondy Civic z lat 2012 – 2017 r., zaś niektóre z nich od 2012 do 2015 r., ale i także lat 2012-2018 r. Wszystko to zależy od rocznika samochodu i producenta dywaników.

Dywaniki gumowe do Honda Civic korytkowe polskiej firmy Rezaw-Plast

Zrobiono je dla następujących modeli samochodów: Hatchback / Kombi, Civic Sedan i Honda Hatchback 3 i 5-drzwiowych. Konstrukcję dywaników wytwórca dostosowuje do kształtu i wymiarów podłóg danych modeli i roczników. Wszystkie produkty posiadają wysokie brzegi ochronne o wysokości 3 cm. Ranty te nie tylko zatrzymują zanieczyszczenia i wodę, ale także umożliwiają swobodne przesuwanie foteli, nie powodując ich zwijania się.

Ponadto powierzchnia ich jest w 100 % antypoślizgowa i tak skonstruowana, aby zapobiegała przelewaniu się wody i błota podczas jazdy. Dywanik kierowcy wzmocniono na wysokości pedałów. Do każdego kompletu dołącza się zestaw stoperów do mocowania dywaników. Ponadto do określonych kompletów dywaników dołączamy gumowe osłony tunelu. Należy zaznaczyć, że oferowane dywaniki gumowe mogą być w kolorze czarnym, beżowym lub popielatym.

Dywaniki do Honda Civic polskiej firmy Frogum

Są to wyroby dla takich modeli samochodów jak: Hatchback 3- i 5-drzwiowy i Civic Sedan 4-drzwiowy. Wyróżniają się niskim, ale bardzo estetycznym brzegiem ochronnym do 1 cm wysokości. Dodatkowo dywanik kierowcy ma specjalne wzmocnienia w miejscach narażonych na przetarcia. Do niektórych kompletów dołączamy gumowe osłony na tylne tunele, które można przyciąć na określony wymiar. Ponadto dywaniki posiadają gniazda mocujące pod oryginalne kołki. Można też zamontować w nich plastikowe zaczepy.

dywaniki gumowe do honda Civic dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
FROGUM Gumowe dywaniki samochodowe Honda Civic IX HB 2012-2017r. + OSŁONA
FROGUM

Dywaniki gumowe polskiej firmy Motohobby

Produkty te przeznaczone są dla modeli samochodów Honda Hatchback 5-drzwiowych. Doskonale dopasowano je do kształtu i wymiarów podłogi. Posiadają wypustki na spodzie dywaników, które dają dodatkowe zabezpieczenie przed ich przesuwaniem w samochodzie. Wpływa to pozytywnie na bezpieczeństwo jazdy. Ponadto mają one gniazda mocujące pod oryginalne kołki mocujące w aucie.

Dywaniki gumowe do Honda Civic – od 2017 r. (2015 r.)

Oferujemy także najnowsze rodzaje dywaników do kilku modeli samochodów Civic z roczników od 2015 r. i od 2017 r. tj. Hatchback bez osłony i z osłoną firmy Frogum i Rezaw-Plast w kolorze czarnym. Ponadto proponujemy również do takich modeli samochodów dywaniki kolorze beżowym i popielatym firmy Rezaw-Plast do modeli Civic Sedan i Civic 3 i 5-drzwiowy.

Dywaniki gumowe Frogum posiadają charakterystyczny niski brzeg ochronny do 1 cm wysokości, a dywanik kierowcy ma wzmocnienie.  Wykazują  one doskonałe dopasowane do podłóg aut. Ponadto mają gniazda mocujące pod kołki mocujące w samochodzie. Niektóre wersje wyposaża się w gumowe osłony na tylny tunel.

Dywaniki korytkowe firmy Rezaw-Plast oferujemy w kolorze czarnym, beżowym i popielatym z osłoną lub bez osłony. Wszystkie te wyroby mają wysokie brzegi ochronne do 3 cm. Powierzchnia ich ma zaprojektowaną taką konstrukcję, aby zabezpieczać w 100 % przed poślizgiem oraz zapobiegać przelewaniu się błota i wody podczas jazdy. Burta umożliwia także swobodne przesuwanie foteli. Dywanik kierowcy ma wzmocnienie. Dołączony zestaw stoperów pozwala na przymocowanie dywaników do welurowej tapicerki.